Türkiye'nin ve dünyanın en yaygın yabancı dil kursu zinciri

Genel Merkez

444 05 73

0850 80 80 453

Adres

Merkez Mah. Abide-i Hürriyet Cad. No:211/73 Kat:4 Blackout Avm 34381 Şişli/İstanbul

Kurumsal İngilizce

Şirketinizin dil becerilerini en üst seviyeye taşıyıp uluslararası pazarda daha rekabetçi olmanıza yardımcı olmak için buradayız.

Kurumsal İngilizce

Dil eğitimi alanında uzun yılların birikimine ve başarı dolu bir geçmişe sahip olan Amerikan Kültür olarak, şirketinizin dil becerilerini en üst seviyeye taşıyıp uluslararası pazarda daha rekabetçi olmanıza yardımcı olmak için buradayız. Sizin belirlediğiniz gün ve saatlerde uzman öğretmen kadromuz ve çalışanlarınıza özel eğitim programlarımızla etkili bir şekilde geliştiriyor ve verimli bir öğrenme süreci sağlıyoruz.

Amacımız, şirketinizin küresel arenada daha güçlü bir konuma ulaşmasına destek olmak ve çalışanlarınızın profesyonel potansiyelini en iyi şekilde ortaya çıkarmaktır. Özenle hazırlanan eğitim içeriklerimiz ve etkili yöntemlerimizle, çalışanlarınızın motivasyonunu artırıp başarılarını katlayarak şirketinizin hedeflerine ulaşmasına katkı sağlıyoruz.

Şirketinizin dil eğitimi konusundaki gereksinimlerini karşılamak ve rekabet avantajınızı güçlendirmek için amerikancakulturkurumsal.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.