Türkiye'nin ve dünyanın en yaygın yabancı dil kursu zinciri

Genel Merkez

444 05 73

0850 80 80 453

Adres

Merkez Mah. Abide-i Hürriyet Cad. No:211/73 Kat:4 Blackout Avm 34381 Şişli/İstanbul

Yeni İş Fırsatları Arayan Bir Girişimci Misiniz?

Türkiye’nin en büyük ve en saygın eğitim kurumu markalarının genel merkezi olarak sizlere yeni ve kazançlı bir iş fırsatı sunuyoruz. Hali hazırda yıllardan gelen tecrübeyle geliştirilmiş, mali – operasyonel – idari – hukuki anlamda bütün sistem işleyişi tamamen netleştirilmiş bir Franchise Modeliyle sizlere hizmet vermek için sabırsızlanıyoruz.

Eğitim kalitesi en iyi olan ve Türkiye’nin en bilindik markalarıyla bu yola çıkarak çok kazançlı bir girişimde bulunabilirsiniz. Sizlerin her konuda kazanç elde etmesi ve memnuniyeti bizim için en büyük başarıdır. Bu sebeple sahip olduğumuz bütün tecrübemiz ve markalarımızın bilinirliğiyle tüm olumsuz etkenleri ortadan kaldırarak, siz değerli girişimcilerin bütün enerji ve motivasyonunu kendi işinize yoğunlaştırmanızı sağlayacağız ve bu sayede Markalar Birliği ailesine katıldığınızda; deneyimli ve tecrübeli bir ekibin desteğini sürekli yanınızda hissedeceksiniz.

Her biri alanında uzman kişilerden oluşan onlarca departmanlarımızın desteği ve yönlendirmesi ile daha tabelanızı astığınız ilk aydan itibaren yapmış olduğunuz yatırımın olumlu geri dönüşünü almaya başlayacaksınız. .

Eğer siz de eğitim sektöründe büyük başarılara imza atmak, sizi tercih edenlerin hayatına dokunmak, karlı ve sürdürülebilir bir işletme sahibi olmak istiyorsanız, hizmet vermek için bütün ekibimiz sizi çağırıyor!

Franchise Adayından Beklediğimiz Nitelikler;

Tercihen Eğitim Sektöründe Tecrübeli

Bulunduğu Lokasyondaki Pazarı İyi Okuyabilecek

Yeterli Sermayeye Sahip

Bizleri Temsil Edebilecek Vizyona Sahip

Franchising Koşullarımız

Franchising koşullarımız bölge, nüfus, demografik yapıya göre değişiklik göstermektedir. Bu sebeple yandaki formu doldurarak düşündüğünüz lokasyon için detaylı bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.